Nendrės10.lt

Adress: designer
Elektroninis paštas: nendres.nuoma@gmail.com
Telefonas: +370 656 77188
Susisiekite su mumis

Jus domina butų nuoma pajūryje? Tuomet siūlome susipažinti su viena iš mūsų teikiamų paslaugų – butų nuoma Kunigiškėse. Kunigiškės yra įsikūrusios unikalioje Palangos vietoje, tarp Palangos centro ir Šventosios. Tai rami ir patraukli vieta šeimų poilsiui pajūryje. Apsistoję mūsų nuomojamuose butuose, mėgausitės gamtos apsuptimi, puikiu susisiekimu, o jūrą pasieksite vos per kelias minutes. Ji nutolusi tik per 0,6 km nuo mūsų nuomojamų patalpų.

Ne paslaptis, kad daugeliui mūsų kartais norisi pabėgti nuo miesto šurmulio ir kartu su šeima pailsėti pajūryje. Kunigiškės yra viena patraukliausių vietų tokio tipo atostogoms ar savaitgaliui praleisti. Mūsų nuomojami butai Kunigiškėse pasitiks Jus patraukliu interjeru; paruošta vieta automobiliui; įrengta vaikų žaidimų aikštele; sutvarkytu apželdinimu. Butų kompleksą supanti aplinka leis Jums mėgautis gaiviu pušyno oru ištisus metus, kiekvieną dieną, ryte ir vakare.

Šiame pušyne galėsite ne tik pavaikštinėti sutvarkytais pasivaikščiojimo takeliais, bet ir puikiai praleisti laiką, važinėdamiesi dviračiais, čia įrengtu dviračių taku Palanga–Šventoji. Jis nuo gyvenamojo komplekso nutolęs tik per 0,1 km. Kiti svarbūs objektai taip pat laukia Jūsų dėmesio visai netoliese. Palangos centras – už 4,5 km; iki Šventosios gyvenvietės – 5,5 km; iki Palangos oro uosto – 2,5 km. Na, o vienas aktualiausių objektų, Baltijos jūra, kaip ir minėjome, laukia jūsų vos už 0,6 km nuo nuomojamų butų.

Kunigiškėse puikiai dera ramiam poilsiui pritaikyta aplinka bei galimybė smagiai praleisti laiką. Šioje gyvenvietėje jūsų laukia poilsiautojų pamėgti SPA centrai, kavinės bei kiti traukos objektai. Jeigu čia teikiamų atrakcijų, vis dėlto, pritrūksite, lengvai pasieksite Palangos centrą tiek automobiliu, tiek dviračiais ar maršrutiniais autobusais, važiuojančiais kas pusvalandį.

Mūsų siūloma paslauga, butų nuoma Kunigiškėse, suteiks jūsų atostogoms prie Baltijos jūros visko, ko reikia tokio tipo poilsiui. Tai ir gaivus pušynų oras, ir šalia banguojanti jūra, džiuginanti švariais paplūdimiais, kuriuose kur kas mažiau lankytojų nei didžiuosiuose paplūdimiuose. Poilsis Kunigiškėse – idealus variantas, vertinantiems ramybę ir gamtos teikiamus džiaugsmus. Laukiame Jūsų bet kuriuo metų laiku!

Mes dar neturime jokių agentų!

Susisiekite su mumis

Suplanuoti apsilankymą?
Į privačias žinutes galite atsakyti savo vartotojo paskyros puslapyje „Pašto dėžutė“.

Developer Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings