Nendres10.lt – Jurgita

Poilsis Kunigiškėse – tikra ramybės oazė jūsų poilsiui pajūryje. Poilsiautojai pamėgo šią vietą atostogoms su šeimomis. Apsistoję Kunigiškės, kurorto svečiai džiaugiasi gamtos apsuptimi ir nedideliais atstumais iki pagrindinių lankytojų traukos objektų (atstumas iki jūros – 0,6 km). Gyvenvietė yra įsikūrusi unikalioje Palangos vietoje, tarp Palangos centro ir Šventosios. Šią vietą supančiuose pušynuose driekiasi dviračių takas Palanga – Šventoji, patrauklūs pasivaikščiojimo takai.

Taigi, poilsiaudami čia, galėsite smagiai leisti laiką tiek važinėdami dviračiais, tiek vaikštinėdami minėtais takais. Ir, be abejo, besimaudydami jūroje, kuri jus pasitiks kur kas švaresniais ir ramesniais paplūdimiais nei kitose Palangos vietose. Jeigu norite leisti laiką patraukliuose paplūdimiuose bei kvėpuoti grynu pušynų oru, Kunigiškės yra ideali vieta tam! Čia nuomojami apartamentai ir butai nepalieka abejingų!

Be abejo, poilsiaujant ne visada norisi vien ramybės ir gaivaus oro. Todėl, įsikūrę Kunigiškėse, galėsite lankytis SPA centruose, kavinėse bei kituose traukos objektuose. Na, o pasiilgę miesto šurmulio, lengvai pasieksite Palangos centrą automobiliu, dviračiu ar maršrutiniais autobusais, važiuojančiais kas pusvalandį. Netoliese Kunigiškių yra ne vien Palangos centras (nutolęs per 4,5 km), bet ir šio miesto oro uostas (už 2,5 km), Šventoji (už 5,5 km).

Poilsis Kunigiškėse lankytojus vilioja ir šiuolaikiškai įrengtais apartamentais bei butais, kuriuos mūsų įmonė siūlo išsinuomoti. Apsistoję pas mus, būsite nudžiuginti skoningu nuomojamų patalpų interjeru bei nepriekaištingai sutvarkyta aplinka; jūsų laukiančiomis vietomis automobiliui; vaikų žaidimų aikštele ir kitais privalumais, kuriuos jau spėjo įvertinti patenkinti mūsų klientai. Jeigu ir jūs pavargote nuo miesto šurmulio, o pagrindinis jūsų atostogų prioritetas yra rami aplinka ir gamtos apsuptis, apsilankykite mūsų apartamentuose Kunigiškėse!

Mes jūsų laukiame visus metus: tiek žiemą, tiek vasarą. Tai išskirtinė vieta, kurioje dera ramaus laisvalaikio ir civilizacijos teikiami malonumai. Dalį atostogų galite skirti iškyloms gamtoje ar mėgavimuisi Baltijos o jūra. Na, o kitą dalį – paskirti SPA procedūroms ir apsipirkinėjimui Palangos centre ar pasivaikščiojimui Basanavičiaus gatve. Kaip ir minėjome, Palangos širdis – visai šalia! Poilsis Kunigiškėse – išskirtinėms jūsų atostogoms pajūryje!

Mes dar neturime jokių agentų!

Susisiekite su mumis

Suplanuoti apsilankymą?
Į privačias žinutes galite atsakyti savo vartotojo paskyros puslapyje „Pašto dėžutė“.

Developer Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings