Your search results

Trumpalaikės nuomos buto įrengimas – praktiški patarimai

Posted by gediminas on 20 gegužės, 2020
0

Investuoti į trumpalaikės nuomos būstą – paprastas būdas įdarbinti santaupas ir gauti pasyvias pajamas. Žinoma, norint pritraukti svečių, gauti pakankamai didelę investicinę grąžą, reikia ir pasistengti. Pirmiausia, įrengti būstą taip, jog svečiai jaustųsi kaip namuose. Būtent šis aspektas – jausmas kaip namuose – yra pagrindinis skirtumas skiriantis trumpalaikės nuomos butą nuo ilgalaikės nuomos. Todėl dalinamės patarimais į ką svarbu atkreipti dėmesį kuriant interjerą, jog būstas būtų idealus, gautų aukštus svečių vertinimus bei uždirbtų pakankamai pajamų.

Rinkitės patvarius ir praktiškus baldus

Virtuvė

Svečių būna visokių. Vieni tiesiog nieko nesaugo kas svetima, kiti ne iš piktos valios yra truputį nevėkšlos ir už visko kliūna, viskas krenta ir pan. Tad ten, kur nuolat keičiasi žmonės, reikia tvirtų ir viską galinčių pakęsti baldų bei interjero detalių. Keletas pavyzdžių.

  • Sofos audinys turėtų būti šiek tiek margas, o ne lygus ir vienspalvis. Ir tikrai ne baltas. Turėkite omeny, jog ant sofos gali išsipilti vyno, kavos, nukristi gabalėlis kepsnio su padažu. Dėmės ne visada išsivalys 100 procentu. Todėl ant margesnio audinio dėmių likučiai matysis tik gerai įsižiūrėjus, nekris į akis ir negadins estetinio vaizdo.
  • Baldų stalviršiai neturėtų būti jautrūs karščiui ar braižymui. Patys gal ir pasaugotumėte namuose stalviršį pasidėję servetėlę, o svečias tikrai nepagalvos ir karštą arbatos puodelį pasidės ant stalo bei paliks baltą apvalią dėmę.
  • Rinkdamiesi baldus, verčiau pirkite tvirtus, medžio masyvo dėvėtus baldus bei šiuolaikinius naujus „popierinius“. Kaina bus ta pati, tačiau dėvėsis daug geriau, ne taip greit suluš ar bus sugadinti.
  • Nesirinkite juodų baldų. Juoda gražu, tačiau ant juodos daug labiau matosi dulkės ir purvas. Papildomas vargas bandant sukurti švarią aplinką.
Miegamasis su praktiškais baldais

Būkite išskirtiniai

Išskirtinio dizaino kambarys

Trumpalaikės nuomos butas – galimybė „paišdykauti“ su interjeru. Priimti sprendimus, kurie galbūt atrodo šiek tiek per daug iššaukiantys nuosavam būstui. Tačiau ryškūs akcentai, išskirtinės formos ar nestandartinis buto išplanavimas yra būtent tai, kas patraukia atvykstančių svečių dėmesį.

Naudokite spalvas ir audinius, kurie jums patinka, bet patiems galbūt per drąsūs. Rinkitės vintažinius, senovinius dekoro elementus, kurie dabar itin madingai derinami su šiuolaikiniu interjeru. Dideli ir ryškūs paveikslai, pertvaros, veidrodžiai – viskas kas įdomesnio puikiai tinka.

Kambarys su drąsiomis spalvomis

Įrenkite kažką tokio, kas leistų svečiams pasilepinti ar pajausti naudą. Pavyzdžiui, supuoklę, hamaką, jaukų supamą krėslą skaitymo kampelyje, žalių augalų pripildytą knygų kampelį. Jei jūsų būstas didmiestyje ir svečiai daugiausia atvyksta darbo reikalais, tuomet galima skirti dėmesį jaukaus darbo kambario ar darbo kampelio įrengimui.

Nepamirškite ir vonios kambario. Dušas su didele dušo galva tarsi lietučiu arba vonia su specialiu padėklu žvakėms ar vyno taurėms nuteikia visai kitaip, sukuria prabangos įspūdį.

Vonios kambarys

Trumpalaikė nuoma Vilniuje – miestas, sostinė, senamiestis, restoranai, klubai. Trumpalaikė nuoma Palangoje – jūra, smėlis, poilsis, saulė. Skirtingi miestai, skirtingi svečiai ir kelionės tikslas. Tai taip pat gali būti įkvėpimas būsto įrengimui.

Palepinkite svečius

Virtuvės kambarys su saldumynais

Jūsų tikslas, jog svečias įsimintų butą ir jį rekomenduotų ar sugrįžtų. O ne užsifiksuotų, kaip paprastas, standartinis butas. Tad truputis prabangos elementų, kelios smulkmenos padeda sukurti įspūdį ir palieka gerus atsiminimus.

Tokia smulkmena kaip vienkartinės šlepetės, buteliukas vandens, kava, cukrus ir arbata, keletas saldumynų prie kavos, leidžia žmonėms pasijausti kaip namie. Smulkmenos kainuoja nedaug, dažnai žmonės net neišnaudoja, tačiau sukuria įspūdį, jog šeimininkai rūpinasi svečiais.

Taip pat apsilankykite turizmo informacijos centre ir pasiimkite lankstinukų apie lankytinas miesto vietas, artimiausius renginius, informacijos apie dviračių nuomos, automobilių nuomos paslaugas ir pan. Papildoma informacija gali sugundyti svečius užsibūti mieste, pamatyti lankstinukuose paminėtas vietas ar apsilankyti renginyje, o tuo pačiu didelė tikimybė, jog svečiai prasitęs viešnagę.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Compare Listings