Your search results

Šiauliai, Šimšė, Dubijos g., mūrinis sublokuotas namas

Dubijos gatvė 97, Šiauliai, Lithuania

Kontaktinė informacija: Mobilus: +37067145995;

€ 130,970 | 130 m2 | 1007 €/m²


pridėti prie mėgstamiausių

Parduodami labai pigiai naujos statybos kotedžai Šimšės rajone su garažu, terasa ir 3 balkonais.

  • Kotedžų plotai svyruoja nuo 131 iki 133 m² ploto, sklypo plotas 2,00 a, kotedžai visi identiški, skiriasi tik galinių kotedžų ir sklypų dydžiai. Kotedžai suplanuoti dviejų aukštų, labai geras išplanavimas: pirmame aukšte aktyvioji zona: didelė svetainė, kuri sujungta su virtuve, garažas, nedidelis san. mazgas su katiline, terasa, antrame aukšte miegamoji zona: 3 miegamieji kambariai su balkonais, 2 san. mazgai, esant poreikiui vieną galima pakeisti į drabužinę.
  • Kotedžuose įrengtas grindinis šildymas dujiniu katilu, kiekviename aukšte yra atskiros kolektorinės spintos šilumos reguliavimui, rekuperacija pagal projektą nenumatyta, tačiau esant poreikiui kiekvienas gali įsirengti. Langai, lauko durys ir garažo vartai įstatyti pagal atitinkamus reikalavimus.
  • Patalpose dalinė sienų ir grindų apdaila: sienos tinkuotos, paruoštos glaistymui ir dažymui, grindų išlyginamasis sluoksnis, paruoštos parketlenčių arba plytelių klojimui, lubos numatytos pakabinamos, išvedžiota elektra, ryšio kabeliai iki rozečių, pakloti vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynai, belieka įsirengti sau tinkamą santechninę įrangą.
  • Kotedžų išorė padengta klinkerio plytelėmis ir dekoratyviniu tinku. Lauko gerbūvis jau tvarkomas, bus išklotos trinkelės, įrengtas įvažiavimas su pakeliama užtvara, įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Kotedžų baigtumas 85 procentai, pridavimas 2021 m. liepos mėnuo. Kotedžai bus parduodami kaip atskiri butai su 1/2 dalimi žemės sklypo, baigtumas 85 procentai, žemės sklypui nustatyta naudojimosi tvarka. Į balkonus numatyti išėjimai iš visų miegamųjų kambarių, balkonų rėmai metaliniai rankų darbo, į terasą išėjimas iš svetainės ir virtuvės zonos. Garažuose įrengti vartai su automatiniu pakėlimu.
  • Kotedžo kvadratinio metro kaina tik 900 Eur, skubėkite rezervuoti, nes liko nedaug ir tokių pigių kotedžų daugiau nerasite. Trūksta tik vidinės apdailos, vidinių durų, lubų, grindų, san. mazgų įrangos, esant poreikiui už papildomą kainą galima atlikti suderintus darbus.
  • Gera vieta, miesto centras pasiekiamas vos už 5 minučių kelio, geras susisiekimas, šalia autobusų stotelė, netoli vaikų ugdymo įstaigos. Labai gera investicija šiuo sunkiu metu kai norisi gamtos ir erdvės. Esant poreikiui padėsime su dokumentų tvarkymu, turto vertinimu bei paskolos gavimu.

Daugiau informacijos tel. 867145995.

Bendrinė Informacija

Nuosavybės Id: 30405
Kaina: € 130,970
Plotas: 130 m2
Kaina už m² : 1007 €/m²
Kambariai: 4
Energijos klasė: B
Statybos metai: 2021
Aukštas: 2
Įrengimas: Dalinė apdaila
Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Centrinis kolektorinis
Namo tipas: Sublokuotas namas

Nuotraukų Galerija

Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals

Susisiekite

Suplanuoti apsilankymą?
Į asmeninius pranešimus galite atsakyti iš savo vartotojo paskyros puslapio „Pašto Dėžutė“.

Compare Listings